PVC hallide rent

Vaata tooteid

Meie rendipargis on erinevaid lahendusi, mida on võimalik rentida oma objektile, üritusele või sündmusele. Kui on soov mõne erilahenduse järele aga ei leia tootevalikust, siis võta meiega ühendust ning koostöös leiame sobivaima lahenduse


Pakume rendiks ja müügiks erinevate suurustega PVC halle ja telke. Hallid on kiiresti püstitatavad ja ilmastikukindlad, võimaldades ettevõttel kiiresti laiendada tootmis- või müügitegevust.

PVC hallid on soodsaim ja kiireim viis püstitada ettevõttele lisapinda. PVC hallid on loodud materjalide ja vahendite ladustamiseks, kuid näiteks ka masinate ja seadmete hoiuks ja esitlemiseks. Inseneritöö ja sobivate materjalide valik annab angaarile aastateni ulatuva kasutusea just Eesti ilmastikutingimustes.

UC rent pakub soodsat ja kiiret võimalust laiendada lao- või tootmispinda.


Miks PVC HALL?


  • 25% tavalise hoone ehituskuludest

Alumiiniumprofiilide tehnoloogia tagab hoone konstruktsioonile mitmeaastase püsivuse ja nõutavad vastupidavuse parameetrid (tuule- ja lumekoormus) väga soodsate kuludega.

  • Erakordne püsivus

Tugevad konstruktsioonid, mille pikkuseks võib olla kuni 50m ja mille püsivus on võrreldav traditsioonilisel tehnoloogial ehitatud halliga.

  • Kiire paigaldus, isegi 1 päevaga!

Tavalised moodulhallid ja paviljonid paigaldame 20 minutiga, 1000m2 pindalaga laohooned - 2-3 päevaga.

  • Konstruktsiooni mobiilsus
  • Kohandamise ja juurdeehitus võimalus

Konstruktsiooni moodulsüsteem võimaldab moodulhallide lihtsat ühendamist, sh korrustega hooneteks ja nendele uute moodulite lisamist.